Niemcy, talar, 1765 FH
Zakończenie: 09-11-2023 22:01:40
Niemcy, talar, 1765 FH
381022
Opis: | Niemcy - Augsburg – miasto - Franciszek I (1745–1765), talar, 1765 FH, Augsburg, Aw: Głowa władcy w prawo, FRANCISCUS I D G ROM IMP SEM AUG, Rw: W ozdobnym kartuszu herb Augsburga (Pyr), AUGUSTA VINDELICOR AD NORM CONVENT 1765 |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.92 g, patyna, justowanie na rewersie |
Literatura: | Davenport 1930, Forster 656 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 81