Polska, ort, 1755 EC

Rozpoczęcie: 30-10-2023 18:00
Zakończenie: 09-11-2023 21:27:00
Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2023 21:27:00
380686
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, pola koron gładkie, brosza korony owalna, w perełkowej półobwódce, otwarta podstawa litery D w legendzie awersu, kropka po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Anuszczyk 55E.1.a (R2), Kahnt 688 var. c, Kop. 2113

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 63