Polska, Józef Wybicki, 1986

Rozpoczęcie: 16-10-2023 18:00
Zakończenie: 26-10-2023 22:45:40
Polska, Józef Wybicki, 1986

Polska, Józef Wybicki, 1986

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2023 22:45:40
380158
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Józef Wybicki, 1986, Warszawa, Aw: Popiersie w lewo, Gen. Józef Wybicki - 1747- 1822, Rw: Głowica sztandaru z napisem WOYSKO / POLSKIE, w tle proporce, po prawej karta, na której Jeszcze Polska / nie umarła / kiedy my / żyjemy… / 1797, Obrzeże: Punca Ag925, projektował i wykonał Piotr Gorol
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 69.7 mm, 174.36 g, nakład 8 sztuk
Literatura: MMP 86/410, Paszkowycz 32/86

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 99