Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Władysław IV, 1981
Zakończenie: 26-10-2023 22:44:40
380161
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal z serii królewskiej PTAiN – Władysław IV, 1981, Warszawa, Aw: Awers talara z 1642 roku, otoczony łańcuchem z Orderem Złotego Runa, u góry 1633 / 1648, Rw: Łuk triumfalny z herbem królewskim, pod łukiem postać króla na koniu, przy podstawie łuku PTAiN 81 SER. - KRÓL. NR. 14, Obrzeże: Punca Ag925, projektował i wykonał Witold Korski |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 69.9 mm, 187.34 g, nakład 100 sztuk |
Literatura: | MMP 81/401, Paszkowycz 33/81 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 80