Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893
Zakończenie: 26-10-2023 22:43:20
380156
Opis: | Polska - XIX wiek, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893, Aw: Popiersia w lewo, niżej dwie gałązki oliwne, KORNEL UJEJSKI - JÓZEF NIKOROWICZ, Rw: W wieńcu cierniowym orzeł, niżej Z DYMEM POŻARÓW / Z KURZEM KRWI BRATNIEJ / DO CIEBIE PANIE BIJE / TEN GŁOS / TWÓRCOM CHORAŁU / KOŁO ART. LITER. / W KRAKOWIE / 1893. |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 45.5 mm, 33.76 g, ładnie zachowany |
Literatura: | H-Cz. 10481 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 59