Polska, 100. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 1891

Rozpoczęcie: 16-10-2023 18:00
Zakończenie: 26-10-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2023 22:43:00
380162
Opis: Polska - XIX wiek, 100. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 1891, Norymberga, Aw: W wieńcu W STULETNIĄ ROCZNICĘ / KONSTYTUCYI / 3 MAJA 1791. / MDCCCXCI., w otoku NIECH POKOLENIA POKOLENIOM PODAJĄ PAMIĄTKĘ DNIA TEGO; Rw: Tarcza herbowa Rzeczypospolitej, wokół niej promieniście herby 46 ziem Rzeczypospolitej przedzielone dwunastoma orłami, na dole sygnatura L. CHR. LAUER NÜRNBERG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 70.3 mm, 128.65 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Chomyn 421, 422, Strzałkowski Pamiątki 3-go Maja s. 16–17, Szyszko-Czyżak 149, Węsierski 2910

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 98