Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski
Zakończenie: 26-10-2023 22:40:20
379863
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 55.4 x 55.8 mm, 36.94 g (ze wstążką), niewielkie uszkodzenia emalii |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 55