Niemcy, talar, 1591 HB
Zakończenie: 26-10-2023 22:27:20
Niemcy, talar, 1591 HB
379790
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian I (1586–1591), talar, 1591 HB, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, legenda w otoku, Rw: Tarcza herbowa, legenda w otoku |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 4222022-002 z oceną AU58 |
Literatura: | Davenport 9806, Keilitz/Kahnt 142, Schnee 731 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 125