Niemcy, talar, 1707
Zakończenie: 26-10-2023 22:26:00
Niemcy, talar, 1707
379788
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Antoni Ulryk (1704–1714), talar, 1707, Zellerfeld, wariant z inicjałami RB |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.01 g, patyna, rysa na awersie |
Literatura: | Davenport 2116, Welter 2303 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 71