Niemcy, 24 mariengrosze, 1693
Zakończenie: 26-10-2023 22:25:40
Niemcy, 24 mariengrosze, 1693
379795
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Rudolf August i Antoni Ulryk (1685–1704), 24 mariengrosze, 1693, Zellerfeld |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 12.80 g, patyna, drobne rysy w tle |
Literatura: | Davenport 336, Welter 2079 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 54