Niemcy, talar, 1827
Zakończenie: 26-10-2023 22:25:20
Niemcy, talar, 1827
379789
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), talar, 1827, Monachium, Bayerisch-Würtembergischer Zollverein / Bawarsko-Wirtemberski Związek Celny |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.01 g, małe uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | AKS 116, Davenport 559, Kahnt 79, Thun 52 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 93