Niemcy, 1 gulden, 1867
Zakończenie: 26-10-2023 22:25:00
Niemcy, 1 gulden, 1867
379796
Opis: | Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907), 1 gulden, 1867, Karlsruhe |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | lekkie przetarcia, pięknie zachowany |
Literatura: | AKS 138 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 67