Niemcy, talar, 1627
Zakończenie: 26-10-2023 22:24:40
Niemcy, talar, 1627
379778
Opis: | Niemcy - Augsburg – miasto - Ferdynand II (1619–1637), talar, 1627, Augsburg, Aw: Panorama miasta , powyżej pyr podtrzymywane przez dwa anioły, poniżej data MDCXXVII, Rw: Ukoronowany dwugłowy Orzeł, z jabłkiem panowania na piersi, IMP CAS FERD II P F GER HVN BOH REX |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.96 g, wada walcowania blachy, miejscowa patyna |
Literatura: | Davenport 5028, Fo./S. 235 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 109