Austria, talar, 1664
Zakończenie: 26-10-2023 22:22:40
Austria, talar, 1664
379793
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Guidobald graf Thun i Hohenstein (1654–1668), talar, 1664, Salzburg, Aw: Popiersie Madonny z Dzieciątkiem, w prawej dłoni trzyma berło, poniżej tarcza herbowa, nad którą kapelusz z chwostami, legenda, Rw: Św. Rupert w mitrze, z pastorałem i beczką, poniżej tarcza herbowa, legenda |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.42 g, patyna |
Literatura: | Davenport 3505, Zöttl 1802, Probszt 1481 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 73