Polska, szóstak, 1664 AT
Zakończenie: 26-10-2023 21:46:00
Polska, szóstak, 1664 AT
380016
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1664 AT, Kraków, IO CASIM w legendzie awersu, tarcze herbowe bez ozdób na rogach, herb Ślepowron na rewersie w lewo |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Kop. 1673 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 44