Polska, szóstak, 1660 TLB
Zakończenie: 26-10-2023 21:44:20
Polska, szóstak, 1660 TLB
380009
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1660 TLB, Kraków, herb Ślepowron bez obwódki, obwódka tylko na awersie |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowe zabrudzenia, patyna |
Literatura: | Kop. 1621 (R) |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 145