Polska, ort, 1623
Zakończenie: 26-10-2023 21:42:40
Polska, ort, 1623
379994
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka legendy awersu PRV |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna, wyłuszczenie na rewersie |
Literatura: | Shatalin G23b-III-3, Parchimowicz Orty 1623/8 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 74