Polska, dwudenar, 1620
Zakończenie: 26-10-2023 21:41:20
Polska, dwudenar, 1620
379684
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, dwudenar, 1620, Wilno |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Ivanauskas 1SV23-23, Kop. 3409 (R) |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 23