Polska, ort, 1623
Zakończenie: 26-10-2023 21:38:00
Polska, ort, 1623
379970
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | dwie obwoluty nabite na stempel uszkodzoną puncą |
Literatura: | Shatalin B23-VI-8 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 89