Polska, ort, 1621
Zakończenie: 26-10-2023 21:37:20
Polska, ort, 1621
379963
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka legendy PRV M |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Shatalin BD21-X-93 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 103