Polska, denar, 1557
Zakończenie: 26-10-2023 21:36:20
Polska, denar, 1557
379917
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, denar, 1557, Wilno, dwa pasy na zadzie konia oraz specyficzne ułożenie języka Orła ( typ szósty orła wg. Cesnulisa i Ivanauskasa) |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, wyjątkowo rzadki typ monety |
Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 2SA17-8 (UN) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 65