Polska, półgrosz, 1561
Zakończenie: 26-10-2023 21:33:40
Polska, półgrosz, 1561
379904
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1561, Wilno, końcówki legend L / LITVA |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 4SA110-65, Kop. 3264 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40