Polska, grosz, 1531
Zakończenie: 26-10-2023 21:27:40
Polska, grosz, 1531
379945
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1531, Toruń, końcówki legendy PRVS / PRVSS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | CNCT 1227, Kop. 3086, PN2-Dut. 66 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 41