Polska, półgrosz, 1512
Zakończenie: 26-10-2023 21:23:20
Polska, półgrosz, 1512
379961
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1512, Wilno, skrócona data 1Z w legendzie awersu |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
Literatura: | Ivanauskas 1S54-4, Kop. 3137 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 55