Niemcy, naśladownictwo denara typu billungijskiego, (ok. 1010–1020)
Zakończenie: 26-10-2023 21:18:00
380125
Opis: | Niemcy - Fryzja Wschodnia, naśladownictwo denara typu billungijskiego, (ok. 1010–1020), Aw: Stylizowana głowa w prawo, pseudolegenda, Rw: Krzyż, pseudolegenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.9 mm, 0.97 g, gięty, patyna |
Literatura: | Dbg 1298, Jesse 63 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 81