Niemcy, naśladownictwo denara typu billungijskiego, (ok. 1010–1020)

Rozpoczęcie: 16-10-2023 18:00
Zakończenie: 26-10-2023 21:18:00

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2023 21:18:00
380125
Opis: Niemcy - Fryzja Wschodnia, naśladownictwo denara typu billungijskiego, (ok. 1010–1020), Aw: Stylizowana głowa w prawo, pseudolegenda, Rw: Krzyż, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.9 mm, 0.97 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 1298, Jesse 63

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 81