Mołdawia, asprokastron, XV w.
Zakończenie: 26-10-2023 21:17:00
Mołdawia, asprokastron, XV w.
377945
Opis: | Mołdawia - Białogród nad Dniestrem (Akerman / Asprokastron), asprokastron, XV w., Aw: Znaki i napisy tatarskie, na nich kontramarka w postaci krzyża z kulkami w kątach, Rw: Fragment napisu tatarskiego |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.7 mm, 0.67 g |
Literatura: | MBR nie notuje srebrnych asprokastronów |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 48