Cesarstwo Rzymskie, denar, (140–143)
Zakończenie: 26-10-2023 21:15:20
380187
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), denar, (140–143), Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym zwrócona w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS III, Rw: Clementia stojąca w lewo trzymająca paterę i berło, CLEMENTIA AVG |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.18 g, patyna |
Literatura: | RIC 64 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 120