Cesarstwo Rzymskie, zestaw 6 x antoninian bilonowy, III w. ne
Zakończenie: 26-10-2023 21:15:00
379837
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 6 x antoninian bilonowy, III w. ne, Trebonian Gallus (251–253), Galien (253–268), Salonina (żona Galiena), Quietus (260–261) - rzadki typ, Dioklecjan (284–305) oraz jeden nierozpoznany |
Stan zachowania: | III-/IV, |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, brąz srebrzony, razem 6 sztuk |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 60