Cesarstwo Rzymskie, zestaw 5 x antoninian bilonowy, III w. ne
Zakończenie: 26-10-2023 21:14:40
379836
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 5 x antoninian bilonowy, III w. ne, Filip I Arab (244–249), Trajan Decjusz (249–251), 2 x Galien (253–268), Walerian II (syn Galiena) (253–255) |
Stan zachowania: | III-/IV, |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, brąz srebrzony, razem 5 sztuk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 81