Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji), 7/8 pne–7/8 ne
Zakończenie: 26-10-2023 21:13:00
379771
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Dynameos 21 pne–13 ne, sestercja (48 uncji), 7/8 pne–7/8 ne, Aw: Popiersie Ateny w hełmie korynckim w prawo, Rw: Wąż, po bokach monogramy: E i BAH |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 25.2 mm, 11.44 g, ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | MacDonald 234 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 137