Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. IV w. pne
Zakończenie: 26-10-2023 21:12:40
379772
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Kyme, brąz, ok. IV w. pne, Aw: Orzeł ze złożonymi skrzydłami w prawo, Rw: Skyfos, po bokach K - Y |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 13.4 mm, 1.80 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100