Rosja, 5 rubli, 1846 СПБ АГ
Zakończenie: 26-10-2023 21:11:20
Rosja, 5 rubli, 1846 СПБ АГ
380209
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 5 rubli, 1846 СПБ АГ, Petersburg |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto 6.54 g, uszkodzenie obrzeża, ryski na monecie |
Literatura: | Bitkin 28 (R), Fr. 155 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 188