Polska podczas II Wojny Światowej, arkusz nierozciętych znaczków premiowych wartości 1 punktu, 1943–1944
Zakończenie: 26-10-2023 20:27:20
380150
Opis: | Polska podczas II Wojny Światowej - Generalna Gubernia (1939–1945), arkusz nierozciętych znaczków premiowych wartości 1 punktu, 1943–1944, znaczki na cukier |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | u dołu jeden znaczek uszkodzony, łącznie 25 sztuk |
Literatura: | Lucow 904 (R1) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 41