wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..
Zakończenie: 26-10-2023 20:02:40
379818
Opis: | wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992, ISBN 8385057188 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 67 stron formatu B5, miękka oprawa, ilustracje w tekście, książka nowa, stan drukarski |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 100