wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – The Official Red Book. A Guide Boo..
Zakończenie: 26-10-2023 20:02:00
379816
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – The Official Red Book. A Guide Book of United States Paper Money. Complete Source for History, Grading, and Values, Third Edition, Atlanta 2011, ISBN 9780794832407 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 407 stron formatu ok. 15 x 23 cm, miękka oprawa, ilustrowany katalog amerykańskich banknotów, wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania, w katalogu zawarto również wizerunki i opis wyższych nominałów od 500 do 10 000 dolarów, emisje silver i gold certificate, banknoty z okresu wojny z 1812 roku oraz błędy drukarskie |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 255