Polska, denar, 1623
Zakończenie: 19-10-2023 20:49:40
Polska, denar, 1623
379449
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, denar, 1623, Kraków, skrócona data 2-3 po bokach monogramu |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Kop. 572 (R1), Kopicki (ZIIIW) 11 (R1) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 70