Watykan (Państwo Kościelne), teston, bez daty (1689–1691)
Zakończenie: 12-10-2023 22:07:40
379379
| Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Aleksander VIII (1689–1691), teston, bez daty (1689–1691), Rzym |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 9.11 g, patyna |
| Literatura: | Berman 2178 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 96