Niemcy, talar, 1591
Zakończenie: 12-10-2023 22:01:40
Niemcy, talar, 1591
379118
| Opis: | Niemcy - Saksonia-Coburg-Eisenach - Jan Kazimierz i Jan Ernest (1572–1633), talar, 1591, Saalfeld, Aw: Półpostacie władców zwrócone ku sobie, poniżej data legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokół której małe tarcze herbowe, legenda |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.31 g, punktowa patyna |
| Literatura: | Schnee 174, Davenport 9758 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 163