Polska, 10 złotych, 1964
Zakończenie: 12-10-2023 21:36:00
Polska, 10 złotych, 1964
377595
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki – 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, wklęsły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, piękne, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P241a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 160