Polska, szóstak, 1665 AT
Zakończenie: 12-10-2023 21:11:20
Polska, szóstak, 1665 AT
379070
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1665 AT, Bydgoszcz, herb Ślepowron w prawo, odmiana z ozdobami na rogach tarcz |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna, wada blachy |
| Literatura: | Ciura 665B.1.1.2.1 (R2), Kop. 1677 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 83