Polska, szóstak, 1661 TLB
Zakończenie: 12-10-2023 21:07:40
Polska, szóstak, 1661 TLB
379053
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1661 TLB, Kraków, herb Ślepowron na awersie w obwódce, brak obwódek po obu stronach |
| Stan zachowania: | IV-, About Fine |
| Dodatkowe informacje: | niewielkie uszkodzenie obrzeża |
| Literatura: | Ciura 661K.1.3.2.1, Kop. 1633 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 65