Polska, trzykrucierzówka, 1616
Zakończenie: 12-10-2023 21:05:20
377975
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzykrucierzówka, 1616, Kraków, z herbem Awdaniec na rewersie |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 888 (R1), Kopicki (ZIIIW) 404 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 456