Mołdawia, asprokastron, XV w.
Zakończenie: 12-10-2023 20:57:00
Mołdawia, asprokastron, XV w.
377946
| Opis: | Mołdawia - Białogród nad Dniestrem (Akerman / Asprokastron), asprokastron, XV w., Aw: Znaki i napisy tatarskie, na nich kontramarka w postaci krzyża z kulkami w kątach, Rw: Fragment napisu tatarskiego |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.7 mm, 0.62 g |
| Literatura: | MBR nie notuje srebrnych asprokastronów |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 116