Watykan (Państwo Kościelne), dukat (zecchino), 1744
Zakończenie: 12-10-2023 20:52:00
379373
| Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Benedykt XIV (1740–1758), dukat (zecchino), 1744, Rzym |
| Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złoto, 21.9 mm, 3.41 g, uszkodzenie powierzchni rewersu |
| Literatura: | Berman 2729, Fr. 231 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 291