Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale, odznaczenia, srebrne sztabki.
Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 20:00 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Węgry, dukat, 1752
Węgry, dukat, 1752
378613
IV

1 200 zł

szac. 1 000 zł

196 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar, 1837
Niemcy, talar, 1837
378943
II

1 200 zł

szac. 2 000 zł

68 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1768 EDC
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1768 EDC
378946
z inicjałami EDC (Ernst Dietrich Croll)
I-

1 200 zł

szac. 1 250 zł

84 wyświetleń

0 zakończona
Polska, brakteat
Polska, brakteat
378963
Postać stojąca w lewo, trzymająca proporzec, ✶◦✶○
IV

1 250 zł

szac. 500 zł

112 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 5 złotych, 1930
Polska, 5 złotych, 1930
378627
sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego
II-/III

1 250 zł

szac. 1 000 zł

118 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 2 guldeny, 1852
Niemcy, 2 guldeny, 1852
378941
II+/I-

1 350 zł

szac. 1 500 zł

92 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 5 złotych, 1928
Polska, 5 złotych, 1928
378616
odmiana ze znakiem mennicy za stopą Nike
III/III+

1 400 zł

szac. 1 200 zł

354 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 5 złotych, 1928
Polska, 5 złotych, 1928
378618
odmiana bez znaku mennicy za stopą Nike
III/III+

1 500 zł

szac. 1 200 zł

149 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
378698
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG...
II

1 500 zł

szac. 250 zł

102 wyświetleń

0 zakończona
Polska, kopiejka, 1610–1612
Polska, kopiejka, 1610–1612
379287
Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, Rw: Poziomo zap...
II/II-

1 550 zł

szac. 300 zł

1341 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.