Niemcy, 5 marek, 1914 E
Zakończenie: 28-09-2023 22:33:40
Niemcy, 5 marek, 1914 E
377903
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 5 marek, 1914 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta umyta, uszkodzenie obrzeża |
Literatura: | AKS 184, Jaeger 136 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 40