Niemcy, 2 marki pośmiertne, 1902 E
Zakończenie: 28-09-2023 22:32:40
377902
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 2 marki pośmiertne, 1902 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowana moneta |
Literatura: | AKS 174, Jaeger 127 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 63