Niemcy, 2 marki, 1904
Zakończenie: 28-09-2023 22:28:40
Niemcy, 2 marki, 1904
377884
Opis: | Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik (1892–1918), 2 marki, 1904, Berlin, wybite na 400. rocznicę urodzin Filipa Wielkodusznego |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenie na policzku władcy |
Literatura: | AKS 162, Jaeger 74 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 37