Niemcy, talar (Vereinstaler), 1867 A

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 22:25:00

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 22:25:00
377888
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar (Vereinstaler), 1867 A, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: AKS 99, Davenport 782, Thun 270

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 226