Niemcy, talar (Vereinstaler), 1860
Zakończenie: 28-09-2023 22:22:00
377882
Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto - Wolne Miasto Frankfurt (1762–1866), talar (Vereinstaler), 1860, Frankfurt |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 8, Davenport 649, Thun 142 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 101